شینیون کار خوب در اصفهان

شینیون

موها را به روش های مختلفی مانند روش شینیون، براشینگ و کرلی می توان روی سر حالت و شکل داد و به آراستگی و زیبایی آن افزود. در شینیون مو آرایشگر موها را به وسیله تافت یا سنجاق به صورت گرد یا گره ای در پشت گردن فیکس می کند. بهترین شینیون کار اصفهان با برخوردی از آرایشگرهای حرفه ای می تواند موهای شما را به بهترین حالت شینیون کند. قیمت شینیون مو در اصفهان با توجه به خدماتی که ارائه می دهد در مقایسه با سایر سالن ها و آرایشگاه ها مناسب تر است.

انواع شینیون مو بانوان

امروزه آرایشگران حرفه ای می توانند هنر خود را در انواع شینیون مو به نمایش بگذارند؛ بنابراین با توجه به مدل شینیون انتخابی می توان گفت قیمت شینیون مو در اصفهان در سالن های زیبایی مختلف متفاوت است.

شیینیون کار خوب در اصفهان می تواند از طریق شکل دادن به مو انواع شینیون را روی مو اجرا کند که شامل شینیون مو ساده، شینیون مو دخترانه، شینیون موی بلند، شینیون موی کوتاه، شینیون موی زنانه، شینیون موی بلند نیمه باز، شینیون خطی، شینیون خطی حرارتی و شینیون عروس است. هر یک از این مدل شینیون مو نیاز به ابزار مخصوصی دارند. همچنین میکاپ و شینیون در اصفهان خدمات خود را در آرایشگاه و منزل ارائه می دهند. 

ابزارهای شینیون مو

ابزارهای شینیون مو به دو دسته کلی ساده و حرفه‌ای تقسیم می شوند که ابزارهای ساده آن شامل گیره مو، کلیپس مو، تل مو، کش مو و تور شینیون است که با استفاده از این ابزارها می توانید در منزل یک شینیون ساده روی موها انجام داد. همچنین ابزارهای پیشرفته برای شینیون مو حرفه ای شامل تورهای نامرئی، انواع بیگودی مو، پروتزهای اسفنجی برای مو، چوب شینیون و موهای مصنوعی است که بیشتر در آرایشگاه ها استفاده می شوند. به طور کلی شینیون کار خوب در اصفهان به دو طریق شینیون مو را انجام می دهد یا با ابزارهای حرارتی یا با استفاده از بافت مو.

1.شینیون مو با ابزارهای حرارتی شینیون: معمولا بهترین شینیون کار در اصفهان برای شینیون مو از ابزارهای حرارتی مانند سشوار، بابلیس، اتوی مو و در برخی مدل های جدید از فرکننده ها استفاده می کند.  

2.شینیون با استفاده از بافت مو: بافت های مختلفی که توسط آرایشگران حرفه ای روی مو انجام می شود در ظاهر پیچیده به نظر می آید ولی ایجاد آن ها چندان مشکل نیست و به دلیل سادگی و دخترانه بودن نوع بافت طرفداران زیادی دارد. شینیون کار خوب در اصفهان اصفهان می تواند به راحتی هر نوع بافتی را در شینیون مو وارد کند. در مدل آبشاری بافت از موهای بالای پیشانی شروع می شود و تا انتهای موها به پایان می رسد. در این روش از شینیون مو برای حجم دادن به آن ها می توان مقداری موها را به سمت جلو فشار داد و بعد بافت مو را شروع کرد.

قیمت شینیون مو در اصفهان چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت شینیون مو در اصفهان با در نظر گرفتن مدل شینیون مو و ابزارهای مخصوص هر مدل و دستمزد بهترین شینیون کار اصفهان می تواند متفاوت باشد. با توجه به خدمات متنوعی که توسط شینیون کار خوب در اصفهان ارائه می شود قیمت شینیون مو در اصفهان بسیار مناسب است و هزینه زیادی از بودجه خانوار را به خود اختصاص نخواهد داد. 

 خدمات شینیون کار خوب در اصفهان

یکی از خدمات آرایشگاه هفت بنگاه میکاپ و شینیون در اصفهان است که این کار عموما با توجه به آناتومی صورت، رنگ چهره و چشم ها، جنس و حجم مو و سن مشتری برای مشتریان و توسط آرایشگران حرفه ای و متخصص انجام می شود. دقت کنید که برای انتخاب مدل شینیون مو باید آناتومی چهره، رنگ چهره، رنگ مو، طول گردن و نوع مراسم در نظر گرفته شود. بهترین شینیون کار اصفهان می تواند مدل شینیون را از روی عکس تشخیص دهد و مدل موی مشتری را مطابق خواسته او شینیون نماید.

جمع بندی

آرایشگران متخصص در آرایشگاه هفت بنگاه دارای مدرک بین اللملی هستند و برای آراستن موهای مشتریان از مدل های جدید و به روز استفاده می کنند. بهترین شینیون کار اصفهان دارای کادری خوش سلیقه و به روز هستند که می توانند شکل مناسبی به موهای مشتریان خود بدهند. برای استعلام قیمت شینیون مو در اصفهان با کارشناسان و متخصصین هفت بنگاه تماس بگیرید.

 

شینیون کار خوب در اصفهان

تماس با ما

اصفهان -د،نبش کوچه دیدگاه،پلاک 1593

  • dummy09134743730

  • dummy09335555681

  • dummy info@7bongah.ir

Search