بهترین آرایشگاه رنگ مو در اصفهان

رنگ مو

رنگ مو با اهداف مختلفی مانند پوشاندن موهای سفید و خاکستری، تغییر رنگ بر اساس مد روز، برگرداندن رنگ اصلی مو و رفع رنگ پریدگی مو بر اثر نور آفتاب روی مو انجام می شود. می توانید موهای خود را در منزل یا با مراجعه به آرایشگاه رنگ کنید. بهترین آرایشگاه رنگ مو در اصفهان علاوه بر انجام رنگ مو سایر خدمات مربوط به زیبایی را مانند رنگ و لایت، رنگ و مش، دکلره و ... را با بهترین کیفیت ارائه می دهد.  

بهترین آرایشگاه رنگ مو در اصفهان

آرایشگاه هفت بنگاه به عنوان بهترین آرایشگاه رنگ مو در اصفهان خدمات مدرنی را در زمینه زیبایی و انواع رنگ مو شامل رنگ و لایت، آمبره مو، سامبره مو، بالیاژ، مش، دکوپاژ، دکلره، ویتامینه مو، اولاپلکس مو و اولاپلکس تراپی ارائه می دهد. رنگ مو از لحاظ فرایند اکسیداسیون در دو نوع اکسیداتیو و غیر اکسیداتیو دسته بندی مش شود. برای رنگ کردن موها باید توجه کنید که رنگ انتخابی یک درجه از رنگ مورد نظر شما تیره تر باشد؛ بنابراین رنگی که روی تارهای موی بدون رنگ می گذارید روشن تر به نظر می آید.

بهترین رنگ و لایت اصفهان

در واقع به کارهایی که برای روشن کردن رنگ مو انجام می شود هایلایت یا لایت مو می گویند. این کار در رنگ های طبیعی یا غیر طبیعی قابل انجام است و به چهار گروه هایلایت مو موقت، لایت نیمه دائمی، لایت تقریبا دائمی و هایلایت دائمی تقسیم می شود. بهترین رنگ و لایت اصفهان مر بوط به آرایشگاه هفت بنگاه است که خدمات مربوط به هایلایت مو را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد. در هنگام هایلایت مو باید به چند نکته توجه کرد؛ موهای لایت شده مانند پرتره به چشم می آیند بنابراین این روش برای موهای نازک و ریز مناسب است و موهای روشن دارای رنگ سفید یا رنگ ثابت تا زمانی که رشد جدید موها شروع نشود رنگ دائمی خواهند داشت. همچنین هایلایت مو برای کسانی که حداقل 50٪ موهایشان خاکستری است روش مناسبی خواهد بود زیرا در این روش رنگ راحت تر ترکیب می شود و با رشد جدید موها خط جداسازی کاهش می یابد.

دکلره مو چیست؟

برای مش کردن موها دسته های مو را دکلره می کنند که به رنگ کردن آن ها اصطلاحا رنساژ یا رنگساژ می گویند. مش موی سر با سه روش کلاه، فویل و دیسکی انجام می شود که در روش مش کلاهی، یک کلاه پلاستیکی دارای سوراخ های کوچک فراوان روی سر گذاشته و دسته های مو را با یک قلاب از داخل این سوراخ ها بیرون می کشند. بنابراین قسمت هایی از موها از سایر مو جدا شده و موهای بیرون از کلاه را دکلره می کنند. بهترین آرایشگاه رنگ مو در اصفهان در این زمینه آموزش های تخصصی و فوق تخصصی را گذارنده است و در سطحی بالا می تواند در این زمینه به مشتریان خدمات رسانی کند. همچنین قیمت رنگ و مش در اصفهان بر اساس نوع مواد و کیفیت آن ها متغییر است و به طور کلی در مقایسه با آرایشگاه های دیگر رنگ و مش در اصفهان با قیمت مناسبی ارائه می شود.

معرفی انواع رنگ مو

برای رنگ آمیزی مو باید به پایه یا عمق رنگ توجه کرد، همچنین برای رنگ ها پایه های ده گانه ای وجود دارد. تن مو به سایه ای که روی تار مو منعکس می وشد و مشخص کننده تیرگی و روشنی مو است گفته می شود. این پایه رنگی از تیره به روشن شامل مشکی که تیره ترین رنگ است، قهوه ای تیره، قهوه ای متوسط، قهوه ای روشن، قهوه های بسیار روشن، بلوند تیره، بلوند نیمه روشن، بلوند روشن، بلوند بسیار روشن، بلوند بسیار روشن پلاتینه است. در بهترین آرایشگاه رنگ مو در اصفهان می توانید خدمات مربوط به بهترین رنگ و لایت اصفهان و رنگ و مش اصفهان را با کیفیتی بسیار بالا دریافت نمایید.

رنگ و مش اصفهان

رنگ مو به روش های مختلفی توسط آرایشگرهای حرفه ای انجام می شود. بهترین آرایشگاه رنگ مو در اصفهان، آرایشگاه هفت بنگاه است که خدمات زیبایی مربوط به رنگ و مش اصفهان را برای بانوان با کیفیت بالا و قیمتی مناسب انجام می دهد. در این روش آریشگر دسته هایی از موی سر را جدا کرده و به منظور از بین بردن رنگ آن ها، موها را دکلره می کند و برای اینکه به رنگ مو فرم زیبایی بدهد یک رنگ روشن مثل بلوند یا پلاتینی روی موها می گذارد.

ویژگی های بهترین آرایشگاه رنگ مو در اصفهان

بهترین آرایشگاه رنگ مو در اصفهان علاوه بر اینکه خدمات متنوع زیبایی و با کیفیتی را ارائه می هد دارنده بهترین رنگ و لایت اصفهان است که توانسته موهای مشتریان را طبق سلیقه آن ها رنگ و مش کند و کار رضایت بخشی را به مشتری ارائه دهد. قیمت رنگ و مش در اصفهان توسط آرایشگرهای حرفه ای و  با قیمتی مناسب برای مشتریان انجام می شود. علاوه بر قیمت مناسب و کیفیت بالای خدمات در بهترین آرایشگاه رنگ مو در اصفهان باید موارد زیر نیز مورد توجه قرار گیرد.

 • اولویت اول باید حفظ سلامت موی مشتریان باشد
 • به روز بودن در حوزه تخصصی خود و افزایش دانش
 • استفاده از برندهای رنگ مو تخصصی در آرایشگاه
 • بلیچ کردن مو یا دکلره کردن حرفه ای
 • ارائه خدمات تراپی با کیفیت
 • تسلط کامل به انواع روش ها و بهترین رنگ و مش مو

 

انواع خدمات رنگ مو در بهترین آرایشگاه رنگ مو در اصفهان

رنگ و مش در اصفهان در انواع مختلفی برای مشتریان ارائه می شوند که به شرح زیر هستند:

 • رنگ کردن ساده مو
 • ۲- دکلره کردن
 • مولتی کالر
 • مش کردن مو
 • هایلایت کردن مو : در روش هایلایت کردن مو می توان بعضی از رشته های مو را به اندازه 2 تا 5 درجه از رنگ موی زمینه روشن تر کرد. این تکنیک لایت کردن مو به چند زیر شاخه شامل آمبره، سامبره، بالیاژ، لایت مستتر یا تری دی و لایت خطی موی جلو سر تقسیم می شود.
 • هاف لایت
 • سان لایت
 • بیبی لایت
 • لایت با شانه اسپاچول
 • سایر روش های لایت: تکنیک های جدید دیگری شامل ایرتاچ، شاتوش و کاموفلاژ که به نوعی زیر مجموعه بالیاژها هستند وارد زمینه لایت مو شده اند.

جمع بندی

برای پیدا کردن بهترین آرایشگاه رنگ مو در اصفهان باید بدانید یک آرایشگاه خوب و آرایشگر حرفه ای چه ویژگی هایی دارند. همچنین اگر به سلامتی و زیبایی موهای خود اهمیت می دهید باید به دنبال بهترین رنگ و لایت اصفهان باشید که خدمات مربوط به رنگ و مش اصفهان را به نحو احس انجام می دهد با مطالعه این مقاله علاوه بر آگاهی از انواع رنگ مو با خدمات مختلفی که در زمینه زیبایی ارائه می شود آشنا می شوید.

بهترین آرایشگاه رنگ مو در اصفهان

تماس با ما

اصفهان -د،نبش کوچه دیدگاه،پلاک 1593

 • dummy09134743730

 • dummy09335555681

 • dummy info@7bongah.ir

Search