بهترین مربی بدن سازی در اصفهان

اصفهان یکی از شهرهای ورزشی است که بهترین مربی های بدن سازی را در خود جای داده است .

کلیه ی افردادی که علاقه مند به ورزش هستند نیازمند یک مربی خوب برای پیشرفت در ورزش هستند.

مربی بدنسازی اصول و قواعد ورزش کردن و تمرینات را به شما یاد میدهد.

توجه داشته باشید که ورزش بدن سازی بدون مربی امکان آسیب رسانی به بدن شما و عضلات را دارد.

بدون برنامه و آموزش صحیح استفاده از دستگاه ها نه تنها باعث رشد عضلات نمی شود بلکه باعث سوختن عضلات و گاهاً آسیب رساندن جدی به بدن می شود.

مربی های بدن سازی بر اساس نیاز بدن برای شما برنامه غذایی و برنامه ورزشی نوشته و راهنمایی های مورد نیاز را برای شما اجرا میکنند.

همشهریان اصفهانی میتوانند با مراجعه به بهترین مربی بدنسازی از بدنی زیبا و سالم بهرمند شوند.

تلفن تماس :09365816647

بهترین مربی بدن سازی در اصفهان

مربی بدنسازی

در حال حاضر فیتنس یا همان بدنسازی در بین افراد از محبوبیت خاصی برخوردار شده است. ورزش بدنسازی علاوه بر اینکه روی تناسب اندام تاثیر زیادی دارد می تواند سلامتی بدن را نیز تامین کند. در این مقاله به معرفی ویژگی های بهترین مربی بدنسازی در اصفهان و خدماتی که مربی خصوصی در اصفهان ارائه می دهد می پردازیم.   

ویژگی های مربی فیتنس در اصفهان

برای انتخاب بهترین مربی بدنسازی در اصفهان باید ویژگی هایی را که در ادامه بیان می کنیم در نظر داشته باشید.

1.بررسی فیزیک بدنی مربی فیتنس: داشتن یک تناسب اندام مناسب از ویژگی های مهم مربی فیتنس در اصفهان است تا بتواند اعتماد افراد مراجعه کننده را جلب کند و انگیزه لازم را به آن ها برای انجام تمرینات بدنسازی بدهد.

2.خصوصیت رفتاری مربی را بشناسید: در ابتدا مطمئن شوید از لحاظ اخلاق و رفتار با مربی بدنسازی سازگار هستید؛ زیرا قرار است این فرد به شما آمزش هایی را بدهد و شما او را الگوی خود قرار دهید بنابراین باید نسبت  به او حس خوبی داشته باشید.

3.بررسی سبک انگیزشی مربی بدنسازی: برای اینکه مربی بتواند در فرد علاقه به فیتنس و انجام تمرینات را ایجاد کند باید از یک سبک انگیزشی خوب استفاده کند. مربی فیتنس در اصفهان می تواند با استفاده از سبک انگیزشی مؤثر در طول انجام تمرینات بدنسازی فرد را یاری کند.

4.اطمینان از تخصص و گواهینامه مربی:  مربی بدنسازی باید دانش و علم کافی را در مورد بدن و تناسب اندام داشته باشد و در این زمینه از تخصص های لازم برخوردار باشد.

5.نظر مشتریان قبلی مربی را بپرسید: برای اینکه از اعتبار و واجد شرایط بودن مربی خصوصی در اصفهان مطلع شوید می توانید با مشتریان فعلی و قبلی او در این زمینه صحبت کنید.

خدمات  بهترین مربی بدنسازی در اصفهان

برخی از خدمات با کیفیتی که از سوی بهترین مربی بدنسازی در اصفهان ارائه می شود به شرح زیر است:

  • آنالیز اندام: یکی از خدمات با ارزش مربی خصوصی در اصفهان بررسی سایزهای بدن بدون نیاز به مشاهده حضوری وضعیت بدن است که با استفاده از روش های علمی اندام بررسی شده و نقاط ضعف آن توضیح داده می شود.
  • معاینه سلامت: بعد از اینکه وضعیت بدن از همه لحاظ توسط مربی فیتنس در اصفهان معاینه شد سطح سلامت بدن و خطراتی که بدن را تهدید می کند برآورد شده و توصیه های مورد نیاز و آزمایشات احتمالی به فرد ارائه می شود.
  • برنامه ریزی تمرین: بعد از آنالیز وضعیت بدن و با توجه به هدف فرد از بدنسازی یک برنامه تمرینی توسط بهترین مربی بدنسازی در اصفهان طراحی می شود که روی گوشی نیز قابل استفاده است. این برنامه برای شروع بدنسازی بسیار موثر خواهد بود.
  • آموزش تمرینات: این برنامه طراحی شده تصاویر و توضیحات آموزشی مربوط به هر حرکت بدنسازی را ارائه داده محل تاثیر حرکات بر روی آناتومی بدن را تشخیص می دهد.
  • برنامه ریزی تغذیه: با معاینه شد با استفاده از روش هیپوکالریک و با توجه به شرایط فعلی بدن و هدف نهایی فرد از تمرینات فیتنس یک برنامه غذایی آسان و مؤثر توسط مربی فیتنس برای شخص ارسال می شود.
  • محاسبه مکمل ها: طبق نیاز بدن میزان و نوع مکمل ها توسط مربی خصوصی در اصفهان محاسبه می شود.

نکات مهم در ورزش فیتنس

1.برای رسیدن به نتیجه زمان زیادی لازم است: با انجام ورزش های بدنسازی نباید انتظار داشت که در مدت چند ماه به تناسب اندام خوبی برسید؛ زیرا رسیدن به نتیجه دلخواه در مدت زمان کم تا حدی به وزن، وضعیت بدنی و سن بستگی دارد. همچنین برای رسیدن به موفقیت باید انجام تمرینات منظم و تکرار آن ها و داشتن رژیم غذایی را هم مد نظر قرار داد. برای رسیدن به نتیجه بهتر است ورزش های قدرتی را طی هفته 3 بار و ورزش های هوازی را 2 بار در هفته زیر نظر مربی انجام دهید.

2.همیشه نتیجه دلخواه بدست نمی آید: ژنتیک و ساختاری بدنی خوب از موارد مهم برای رسیدن به زیبایی اندام است. برای اینکه در فیتنس به نتیجه دلخواه برسید باید از شرایط بدنی خود یک ارزیابی واقع بینانه ای داشته باشید. بهتریم مربی بدنسازی در اصفهان می تواند وضعیت بدنی شما را به طور درست تشریح کند و تمرینات و تغذیه مورد نیاز را پیشنهاد دهد.

3.انجام 5 تا 7 جلسه تمرین با مربی بدنسازی کافی است: مربی خصوصی در اصفهان می تواند طی 5 تا 7 جلسه تکنیک های درست بدنسازی را آموزش دهد بعد از طی این جلسات شخص به تنهایی می تواند این ورزش ها را انجام دهد.

4.تمرینات پایه ای بدنسازی برای رسیدن به تناسب اندام کفایت می کند: حرکات پایه در بدنسازی شامل لانگز _ پلانک _ ددلیفت _ اسکوات و شنا هستند که برای دستیابی به نتیجه خوب باید روی انجام این تمرینات تمرکز کرد.  این تمرینات در ساخت عضله نقش مهمی دارند بنابراین باید توجه کرد که ماهیچه های نسبت به کدام یک از این حرکات واکنش نشان می دهند.

  1. از بین بردن کامل سلولیت ها با فیتنس امکان پذیر نیست: برای از بین بردن سلولیت هیچ راهی وجود ندارد. تنها راه کاهش سلولیت داشتن ورزش منظم و رعایت رژیم غذایی مناسب است و حتی وزنه زدن، ورزش های هوازی یا محصول خاصی نمی تواند باعث از بین رفتن سلولیت شود.

6.برای داشتن شکم زیبا نیازی به انجام مرتب حرکات شکمی نیست: در صورتی که به صورت مداوم برای شکم زیبا حرکات شکمی را انجام دهید ممکن است کمر پهن شود. از نظر مربی فیتنس در اصفهان انجام تمرینات پایه ای بدنسازی در طی یک هفته، یک جلسه انجام حرکات شکمی منجر به زیبایی شکم خواهند شد.

7.عضله ساختن فقط با پیلاتس، رقص یا یوگا امکان پذیر نیست: ورزش های قدرتی می توانند به شدت از ماهیچه ها کار بکشند تا فرد به تناسب اندام خوبی برسد. همجنین برای تکمیل کننده این حرکات و تمرینات می توان از ورزش های جمعی مثل یوگا و پیلاتس استفاده کرد.

8.افزایش تعداد حرکات و کاهش استراحت بین حرکات در بانوان: ورزش فیتنس در زنان و مردان متفاوت است. برای موفقیت بانوان در این ورزش باید زمان ورزش کردن را افزایش دهند و استراحت بین حرکات را کاهش دهند. از نظر مربی خصوصی در اصفهان باید زنان بین حرکات 30 تا 40 ثانیه استراحت کنند و به جای استفاده از وزنه های سنگین باید تعداد حرکات را افزایش دهند. همچنین چون مردان وزنه های سنگین بر می دارند باید برای ذخیره انرژی زمان استراحت بیشتری داشته باشند.

9.انجام درست تمرینات هوازی: این تمرینات دستگاه تنفس و قلب و عروق را ورزش می‌ دهند، قدرت تحمل را زیاد می کنند و باعث افزایش چربی سوزی می شوند؛ بنابراین از نظر بهترین مربی بدنسازی اصفهان تمرینات هوازی کامل ترین تمرینات فیتنس هستند.

10.داشتن تناسب اندام بدون استفاده از مربی و باشگاه: اگر وقت کافی برای رفتن به باشگاه ندارید می توانید با پیاده روی، ورزش منظم و داشتن رژیم غذایی مناسب به تناسب اندام برسید.

جمع بندی

 ورزش فیتنس اغلب با هدف کم کردن وزن و رسیدن به تناسب و زیبایی اندام انجام می شود. بهترین مربی بدنسازی در اصفهان که در حوزه ورزش فیتنس فعالیت می کند تخصص لازم در این زمینه را دارد. مربی فیتنس در اصفهان برای آموزش درست بدنسازی یک برنامه ورزشی را بر اساس تناسب اندام و هدف فرد از فیتنس تهیه می کند تا با انجام آن شخص بازدهی خوبی بگیرد و کمترین صدمه به بدن برسد.

شماره تلفن تماس جهت مشاوره و گرفتن نوبت برای بهترین مربی بدن سازی دراصفهان

09365816647

تماس با ما

اصفهان -د،نبش کوچه دیدگاه،پلاک 1593

  • dummy09134743730

  • dummy09335555681

  • dummy info@7bongah.ir

Search