ترخیص کالا از گمرگ در اصفهان

یکی از مهمترین عوامل صادرات و واردات و گمرگ ها ترخیص کالا درآن می باشد که یا توسط خود شخص صاحب بار انجام میشود یا ترخیص کار کالا به وکالت شخص صاحب بار این کار را انجام میدهد.

واردات ، صادرات و ترخیص کالا .  ترخیص کالاهای خاص و عمومی در تمام گمرکات کشور.  انجام کلیه خدمات گمرگی در تمام گمرکات ایران.  خرید و واردات کالا با استفاده از شرکت واسطه خارج از ایران با انعقاد قرارداد در ایران و ارائه ی چک و ضمانت معتبر.  حمل و نقل هوایی ، زمینی و دریایی از تمام نقاط جهان.  اخذ پرفورما از تمامی نقاط جهان و تحویل کالا در انبار شما  . اخذ کلیه مجوزات ورود کالا از سازمانهای مربوطه اعم از صنعت ، معدن و تجارت (صمت) ،  مخابرات و رادیویی ، استاندارد ، غذا دارو، جهاد کشاورزی . انجام ثبت سفارش  . انجام دوراظهاری و کلیه امور گمرکی . اخذ معافیت گمرکی برای تولید کنندگان محترم . انجام امور کمیسیونهای رسیدگی به حل اختلاف گمرک ایران . بازاریابی کالا ، تبلیغات و پیدا کردن مشتری .  انجام امور بانکی و غیر بانکی و ارزی بازرگانی ماندگار با سابقه درخشان و پروژهای انجام شده در زمینه بازرگانی (واردات و صادرات کالا)

تیم تخصصی گروه بازرگانی در اصفهان با در نظر گرفتن شرایط حال حاضر بازار و قوانین واردات ، شما را راهنمایی و در نهایت کالای شما را با کمترین هزینه در کوتاه ترین زمان به شما تحویل می‌دهد. اعتبار ما مشتریان ماندگار و اعتماد شماست.

ترخیص کالا از گمرک در اصفهان

تماس با ما

اصفهان -د،نبش کوچه دیدگاه،پلاک 1593

  • dummy09134743730

  • dummy09335555681

  • dummy info@7bongah.ir

Search