فروش دیوار پیش ساخته و تری دی در اصفهان

دیوارهای پیش ساخته یکی از سازه های مصالح ساختمانی است که میتوان به راحتی و سرعت بالا یک دیوار ساخت.

دیو.ارهای پیش ساخته و تری دی از لحاظ عایق حرارتی و عایق صدا بسیار عالی و مناسب در اجرای دیوار کشی در تمامی ساختمان ها هستند.

این نوع دیوار ها بسیار سبک و راحت حمل و اجرا هستند و همچنین دیوارهای پیش ساخته و تری دی در سایزها ی مختلف وجود دارد و همانند یک پازل در کنارهم سوار می شوند و یک دیوار را تشکیل میدهند.

دیوارهای پیش ساخته دیگر نیاز به گچ کاری و سفید کاری ندارند چون از قبل به صورت سیقلی و سفید آماده شده اند و بعضی از آنها هم با سیمان سفید سیقل شده اند.

امروزه به خاطر سبک تر شدن وزن ساختمان و سرعت عمل بالا در دیوارچینی از بلوکهای پیش ساخته استفاده میشود و در تمامی تیقه چینی ها کاربرد دارد و جای آجر را گرفته است .

بلوکهای پیش ساخته در کارخانه از مخلوط آی و گچ در قالب ها ی متفاوت و سبک آماده و در بازار عرضه می شود .

بیشتر پیمانکاران ساختمانی به خاطر کیفیت خوب و سرعت عمل ساختمان سازی و حتی قیمت بسیار خوب از این نوع مصالح استفاده میکنند.

از پنل های تری دی در طراحی دکوراسیون ها و در سقف ها هم استفاده میشود به خاطراینکه این پنل های تری دی قابل شستشو و عایق رطوبی خوبی هستند.

شما عزیزان میتوانید دیوار پیش ساخته و تری دی در اصفهان را از کارگاه های سازنده آن با بهترین کیفیت و قیمت تهیه کنید به همین خاطر سایت هفت بنگاه برای رفاه حال مشتریان عزیز کارخانه های دیوار پیش ساخته در اصفهان را در اختیار شما قرار داده است.

فروش دیوار پیش ساخته و تری دی در اصفهان

تماس با ما

اصفهان -د،نبش کوچه دیدگاه،پلاک 1593

  • dummy09134743730

  • dummy09335555681

  • dummy info@7bongah.ir

Search