فروش درب آکاردئون و ضد سرقت در اصفهان

یکی از مهمترین درب های ضد سرقت برای پارکینگ ها ، درب منازل و کلیه ی دربها آکاردئونی است که به وسیله ی میله های فلزی درست شده و قابلیت تا شدن و جمع شدن روی هم را به صورت ریلی دارد.

درب های آکاردئونی به شکل های مختلف همانند لوزی ، سه گل و چهار گل لوزی تشکیل می شوند و با نصب قفل ها روی این نرده ها یک ایمنی فوق العاده برای محل های ما فراهم میکند.

یکی از دلایل پرطرفدار بودن درب های آکاردئون و ضد سرقت نصب آسان و راحت آن است و در صورت جمع آوری و یا انتقال ان به محلی دیگر بدون نیاز به تخریب میتوان آن را جابه جا کرد.

دربهای آکاردئونی با شکل و در اندازه های استاندارد برای درب های آپارتمان و پارکینگ ها ساخته می شوند.

درب های آکاردئونی اصولا روی ریل ها سوار می شوند و ریل ها را میتوان به راحتی روی سرامیک ها نصب کرد.

فروش درب های آکاردئونی در اصفهان با بهترین کیفیت آهن و رنگ آمیزی انجام میشود و قیمت مناسب و به صرفه ای دارد که نسبت به قیمت کم آن از کیفیت کار کاسته نخواهد شد.

دربهای آکاردئونی یکی از بهترین درب ها برای جلوگیری از سرقت محل شماست که در حین خروج از محل خود با خیال راحت و امنیت کامل محل را ترک میکنید چونکه دربهای آکاردئونی ضد برش هستند و حتی میتوانید از قفل های مخفی برای آن استفاده کنید.

حفاظ ها و دربهای آکاردئونی جای کمی را اشغال میکند و از کیفیت و داوم بالایی برخوردار است و با کمترین هزینه اجازه ورود سارقین به محل را نمیدهید.

به منظور برقراری امنیت محل ها شما سایت هفت بنگاه خرید دربهای آکاردئونی و ضد سرقت را با بهترین قیمیت و بالاترین کیفیت فراهم کرده است.

فروش درب آکاردئون و ضد سرقت در اصفهان

تماس با ما

اصفهان -د،نبش کوچه دیدگاه،پلاک 1593

  • dummy09134743730

  • dummy09335555681

  • dummy info@7bongah.ir

Search