فروش دستگاه لیزر موهای زائد در اصفهان

فروش دستگاه های لیزر موهای زائد یکی از کاربردی ترین وسایل در یک مطب زیبایی است.

شاید برای شما پیش آمده باشد که برای رفع موهای زائد از انواع ژیلت ها و اپلاسیون استفاده کرده باشید و بعد از آن دچار خارش

و سوزش پوست شوید و حتی موهای زائد بدن شما زخیم تر شده باشند پس دستگاه های لیزر موهای زائد به شما کمک میکند تا

دچار این نوع مشکلات نشوید و بعد از چند جلسه نسبت به زخیمی موهای زائد خود از دست موهای زائد به طور کلی خلاص شوید.

یکی از دیگر از مشکلات بیشتر افراد وجود جوش های صورت است که از آن رنج میبرند و زیبایی آنها دچار مشکل شده است با

وجود دستگاه های لیزر دیگر نگران این موارد نباشید.

شما میتوانید تمامی موهای زائد بدن خود را از صورت تا پاها و تمامی بدن خود را با لیزر از بین ببرید.

از دستگاه های لیزر برای جوان سازی پوست و برداشتن انواع خال ها هم استفاده میبشود.

تمامی مطب های زیبایی میتوانند با مراجعه به فروشگاه های معتبر فروش دستگاه لیزر در اصفهان دستگاه های به روز دنیا و پیشرفته را با بهترین قیمت و کیفیت تهیه کنند.

سایت هفت بنگاه برای رفاه حال مشتریان عزیز فروشگاه دستگاه لیزر در اصفهان را در اختیارتان گذاشته است.

09199020134
09192010176
فروش دستگاه لیزر موهای زائد در اصفهان

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد مطبی و انواع آن

خرید دستگاه لیزر مطبی

افراد زیادی اعم از مرد و زن به رویش موهای زائد گرفتار هستند که اکثرا تمامی روشها را برای از بین بردن آن امتحان کرده اند، اما روشی که به صورت دائمی متضمن از بین بردن آن است، لیزر است. لیزر روشی بدون عوارض جانبی است که تنها کسانی که از بیماران پوستی خاص رنج می برند نباید در معرض حرارت آن قرار بگیرند. قیمت دستگاه لیزر موهای زائد مطبی بسته به مدل و برندی که دارند، متفاوت تعیین میشود. موضوع مهمی که هنگام خرید دستگاه های مطبی باید مورد توجه قرار گیرد، انتخاب شرکت تامین کننده این وسیله است که باید قادر به ارائه ضمانت نامه به خریدار باشد. قیمت دستگاه لیزر موهای زائد مطبی، با توجه به کشوری که آن را میسازد، آپشن هایی که در ساخت آن به کار رفته است، همچنین دست اول یا چندم بودن آن تغییر میکند در نتیجه با خرید از مراکز غیر معتبر، ممکن است دچار ضرر مالی شوید.

 

09199020134
09192010176


 

معرفی تکنولوژی به کار رفته در لیزر

معرفی تکنولوژی لیزر

فناوری های مختلفی در ساخت دستگاه لیزر موهای زائد به کار میرود. از جمله این فناوری ها میتوان به الکساندرایت، دایود و ان دیاگ اشاره کرد. هنگام خرید دستگاه لیزر، علاوه بر قیمت دستگاه لیزر موهای زائد مطبی باید به تکنولوژی به کار رفته در آن دقت نمایید.

دستگاه لیزری که در کلینیک ها برای افراد مورد استفاده قرار میگیرد با توجه به رنگ پوست فرد انتخاب شده و تفاوت دستگاه های لیزر به شدت و طول موج پرتوی نور آن بستگی دارد.

فناوری الکساندرایت چگونه است؟

دستگاه لیزر با فناوری الکساندرایت

برای خرید و یا انتخاب دستگاه لیزر مناسب برای پوست و موهای زائد خود باید علاوه بر قیمت دستگاه لیزر موهای زائد مطبی به فناوری به کار رفته در آن نیز دقت نمایید. یکی از این تکنولوژی ها که بین افراد سفید پوست بسیار محبوب است، فناوری الکساندرایت میباشد. طول موج الکس 755 نانومتر بوده و در پوست های سفید به سرعت جذب فولیکول یا ریشه مو میشود. نسبت به سایر تکنولوژی های لیزر دارای طول موج کوتاه تری است و توصیه میشود از آن برای پوست های تیره استفاده نشود.

علاوه بر طول موج، برند دستگاه و ویژگیهای آن در میزان تاثیرگذاری لیزر بر موهای زائد تاثیر به سزایی دارد. برای مثال در دستگاه های لیزر تعداد شات یا پرتاب نور به سمت ریشه مو در ثانیه متفاوت بوده و قطر پرتو لیزر نیز متفاوت میباشد. مجهز بودن به سیستم خنک کننده یا میزان وقفه هایی که بین پالس های حرارتی یا نوری وجود دارد نیز در میزان تاثیر لیزر بر مو اثرگذار است.

 

 

09199020134
09192010176فناوری دایود چگونه است؟

فناوری لیزر دایود

فناوری دیگر که علاوه بر قیمت دستگاه لیزر موهای زائد مطبی در میزان رضایت افراد در سرعت از بین رفتن موهایشان تاثیر دارد، فناوری دایود میباشد. طول موج این دستگاه بیشتر از الکس و در حد 800 تا 810 نانومتر میباشد. به دلیل عمق نفوذ بیشتر روی رنگدانه های پوست تاثیر نداشته و تنها به ریشه مو اثر گذاشته و آن را تخریب میکند و به این دلیل سوختگی پوست را کاهش میدهد. کسانی که دارای پوست های گندمی یا سبزه هستند میتوانند با خیال راحت با این فناوری موهای خود را لیزر کنند.

با خرید دستگاه لیزر موهای زائد مطبی دایود، مدت زمان از بین بردن موها کاهش یافته و میزان رضایت متقاضیان افزایش می یابد. لازم به ذکر است لیزر دایود با استفاده از ژل و با چسبیده شدن به پوست کار زدودن و پرتو افکنی را انجام میدهد.

 

دستگاه های دایود، مجهز به سیستم خنک کننده هستند که از میزان درد و سوختگی پوست می کاهند و علت کاهش درد، به سبب سرعت ارسال پالس های حرارتی به عمق پوست یا محل ریشه موها میباشد.

خرید دستگاه لیزر موهای زائد مطبی امروزه با تکنولوژی های ترکیبی صورت میگیرد، زیرا مجهز بودن این دستگاه ها به انواع طول موج لیزر باعث میشود هر کس با هر رنگ پوستی بوسیله یک دستگاه درمان شود.

 

 

فناوری اندیاگ چگونه است؟

دستگاه لیزر اندیاگ

فناوری اندیاگ به دلیل طول موج بالا و قدرت نفوذ زیادی که تا ریشه موهای زائد دارد، علاوه بر درمان موهای زائد، برای درمان های پوستی هم بسیار موثر میباشد. در نتیجه با توجه به قیمت دستگاه لیزر موهای زائد مطبی بهتر است خرید از میان دستگاه هایی صورت گیرد که به تکنولوژی اندیاگ هم مجهز هستند. از بین بردن تاتو، لک، ماه گرفتگی های حاملگی و تیرگی های پوستی از دیگر ویژگی های این دستگاه میباشد.

طول موج اندیاگ به اندازه 1064 نانومتر است که برای پوست های تیره یا برنزه استفاده میشود. این دستگاه به یک میله از جنس کریستال مجهز است و قادر است کک مک های پوست را در سطح مشخص از بین ببرد.

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد مطبی اندیاگ با دستگاه های الکس اندیاگ متفاوت میباشد. علت این امر برتری تکنولوژی به کار رفته در دستگاه های ترکیبی است. با خرید یک دستگاه در کلینیک یا مطب میتوان تمامی مراجعان را پاسخگو بوده و به سرعت و به صورت همزمان میتوان به از بین بردن موهای زائد و مشکلات پوستی هر شخص اقدام نمود.

این دستگاه در طول عمر هندپیس خود میتواند در حدود 50 میلیون شات را به پوست ارسال کرده و اقدام به از بین بردن فولیکول های مو کند. این عدد بسیار قابل توجه بوده و از هزینه های جانبی دستگاه میکاهد.

برای خرید دستگاه لیزر موهای زائد باید از مراکز معتبر اقدام کرده و قبل از هر چیز، سال تولید، آپشن ها و طول موج هایی که دستگاه پشتیبانی میکند را مورد بررسی قرار دهید.

 

 

تکنولوژی IPL چیست؟

لیزر مو آی پی ال

آی پی ال، کلمه ای مخفف است که پالس نوری شدید، همان مکانیزم عمل این لیزر است. اشعه های نور با قدرت بالا به پوست تابانده شده و بیشتر در لیزرهای خانگی به دلیل عوارض پایین استفاده میشود.

کسانی میتوانند از این دستگاه برای از بین بردن موهای زائدشان بهره ببرند که تفاوت رنگ پوست و موهایشان بسیار زیاد باشد. در صورتی که پوست فرد تیره است نباید با دستگاه های خانگی اقدام به لیزر کردن موهای خود نماید. زیرا نور به ملانین های پوست جذب شده و باعث سوختگی میشود.

طول موج تنظیمی در این دستگاه 500 تا 1200 نانومتر بوده و به دلیل فیلتر هایی که در دستگاه قرار دارد، طول موج های مضر و خطرناک مسدود میشود و به پوست نمیرسد.

بهتر است برای گرفتن نتیجه بهتر و جلوگیری از بروز خطرات پوستی، از دستگاه های موجود در کلینیک های پوستی استفاده شود.

 

 

آشنایی با برندهای دستگاه لیزر الکس

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد مطبی الکس

لیزر های آلما، آریون و کوترا از جمله دستگاه های جدید و پیشرفته موجود در کلینیک های پوستی هستند که از تکنولوژی الکس در ساخت آنها استفاده شده است. برای اطلاع از قیمت بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2020 بهتر است با شماره های تماس حاصل فرمایید.

امروزه بیشتر دستگاه هایی که توسط کلینیک های پوستی خریداری میشود، مجهز به تکنولوژی های ترکیبی است. از جمله برندهایی که با تلفیق تکنولوژی الکساندرایت و اندیاگ ساخته میشود میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1-           برند جنتل مکس

2-           برند آپوجی پلاس

3-           برند لومینس

4-           برند الیت پلاس09199020134
09192010176


 

برندهای دستگاه لیزر دایود

برند لیزر دایود

کمتر دستگاهی امروزه پیدا میشود که به صورت تکی از یک تکنولوژی برای ساخت آن استفاده شده باشد. از تلفیق تکنولوژی الکس و دایود دستگاه های مختلفی ساخته شده است که از جمله بهترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1-           دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم ساخته شده با فناوری الکس دایود، یکی از بهترین دستگاه های شناخته شده است که سه طول موج ذکر شده در بالا در ساخت این دستگاه بکار رفته است. قیمت بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2020 بسته به تجهیزات آن تعیین میشود. هندپیس به کار رفته در دستگاه، سیستم خنک کننده آن همچنین سرعت ارسال پالس ها از فاکتورهایی است که در قیمت وسیله تاثیرگذار است.

2-           دستگاه لیزر مچ : این وسیله علاوه بر از بین بردن موهای زائد، مشکلات پوستی را هم درمان میکند.

3-           دستگاه لیزر لمیس ایکس ال : با به کار رفتن سه طول موج لیزر در این وسیله، تمامی تنالیته های رنگی با این لیزر قابل درمان بوده و موهای زائد تمامی افراد را تخریب میکند.

 

جهت اطلاع از آپشن های هر وسیله و قیمت دستگاه لیزر موهای زائد مطبی بهتر است با شماره تماس گرفته و مشاوره بگیرید.

 

 

برندهای دستگاه لیزر اندیاگ
دستگاه لیزر اندیاگ

-      برند کیوسوییچ مجهز به تکنولوژی اندیاگ، با نام کنزو از کشور ایتالیا

این دستگاه از یک برند معتبر ایتالیایی است که دارای یک سال گارانتی میباشد. سه طول موج قدرتمند را دارا بوده و جهت کربن تراپی و کی تی پی نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

با این دستگاه علاوه بر از بین بردن موهای زائد میتوان تاتوهای قدیمی را نیز از بین برد. قیمت دستگاه لیزر موهای زائد مطبی با هر برندی با توجه به قیمت دلار و قیمت روز بازار تعیین می شود که بهتر است برای آگاهی از قیمت روز دستگاه لیزر با شماره های تماس حاصل فرمایید.

 

 

2-      برند Aileen Laser ND YAG :

این برند به دلیل ارسال 15 شات در هر ثانیه و قطر اشعه تا 15 میلیمتر یکی از بهترین دستگاه های مصرفی در کلینیک های پوستی است. شش رنگ پوست را پشتیبانی کرده و جواب میدهد. به دلیل مکانیسم اندیاگ به کار رفته در این دستگاه، طول موج نفوذ اشعه آن به 10 میلیمتر میرسد.

خنک کننده این وسیله گاز نیتروژن است که میزان سوختگی پوست را به صفر میرساند.

 

 

3-      برند LONA پلاس

مجهز بودن این وسیله به سه طول موج از جمله مهمترین ویژگی های این وسیله است. اجزای این وسیله پر قدرت در کشورهای معتبر نظیر ژاپن و آلمان ساخته شده است.

هندپیس این دستگاه قابلیت پرتاب پالس های نوری یا شات های نامحدود دارد.

در بین انواع برند و قیمت دستگاه لیزر موهای زائد مطبی، این برند با توجه به قدرت و ویژگی هایی که دارد بسیار مناسب بوده و دارای طول عمر بالایی میباشد.

خنک کننده آن بسیار قوی بوده و به آن امکان کارکرد بی وقفه در طول روز را داده است.

خروجی آن 2200 وات بوده و به دلیل داشتن کولینگ اصلا درد ندارد.

 

 

جهت اطلاع از انواع دستگاه های روز بازار و قیمت بهترین دستگاه لیزر موهای زائد 2020 و خرید دستگاه لیزر موهای زائد با برندهای مختلف، با شماره های تماس حاصل فرمایید.


09199020134
09192010176

تماس با ما

اصفهان -د،نبش کوچه دیدگاه،پلاک 1593

  • dummy09134743730

  • dummy09335555681

  • dummy info@7bongah.ir

Search